cerma775

!:.AKTUALITY.:!

V sobotu jsem byli na závodech v Kostěnicích.Trať byla celkem dobře nakropená, né tak na hovno jako minule.Jezdcu se sešlo "dohromady" docela dost.V mojí třídě bylo asi 20 jezdců.

V první jízdě jsem hodně špatně odstartoval,a jel jsem z asi z 6.místa to jsem po půl závodě dotáhl na 4.místo a tak jsem projel i přes cílovou vlajku.V druhé jízdě jsem se soustředíl hlavně na start a ten se my i povedl vystartoval jsem mezi prvními ale v zátačce jsem to nedobrzdil a vjel do nahrabaných sraček. To mě malinko spomalilo a vyjel jsem ze zatáčky na 4 místě, hned v další zatáčce jsem jednoho jezdce předjel protože udělal chybu a upadl.Pak dalších asi 5 kol jsem se vodil za Romanem Svíčkou který si jel na prvním místě.Pomalu jsem si ho najížděl, a on pak v jedné uklouzaně zatáčce udělal chybu a přetočil se a najel do gum.Toho jsem rychle objel a jel jsem si v pohodě na prvním místě až do cíle asi s padesáti metrovým náskokem na Romana a Robina Zemana který jel na 3.místě. Celkově jsem tedy skončil třetí se strátou 1bod na druhého a 2body na prvního!!:-)

Dominik jel svůj závod pátý závod v životě celkem v pohodě ale bojoval. Docela mě i přakvapilo jak tahá za plyn!!! Ale Dominik nemá ještě tolik zkušeností. V jeho třídě tedy do 85ccm bylo asi 12 jezdců.

V prvním závodě Dominik bojoval až upadl, pak jel jako blázen a už byl za 7 závodníkem kterého za nedlouho předjel a to už byla šachovnice a on dojel na 6.místě

V druhém dojel zase šestý, celkově mu to dalo šesté místo!

Tak jsme v sobotu zavítali na trať, stejně jako předminuly taden do Rychonva nad Kněžnou na Východočeský pohár.Trať nebyla srovnaná byla v uplně stejném stavu jako minule na posledních závodech.Nebylo to ani moc nakropeno.

Já jsem skončil 6 a Dominik taky 6 takže hodně dobrý, ale u mně to mohlo být tak o 4 místa lepší.

Honda CRF 250 F

145.000,- Kč

Popis:

Prodám Hondu crf 250 Black r.v. 2009 (koupena v srpnu) najeto 35 mth, ve skvělém stavu a designu, laděný komplet výfuk PRO CIRCUIT T4-R (4MTH) super výkon a zvuk, dám i orig. dvojče, dále tuning: výztuhy chladičů WORKS CONECTION, kryt motoru WORKS CONECTION.
Preventivní výměna pístu, ventilů, ventilových pružin.
Pravidelná výměna oleje po 5 Mth. CENA 145000 Kč,– při rychlém jednání sleva 10000 Kč.
Více info na emailu nebo tel.

V neděli jsme byly v Rychnově nad Kněžnou na Východočeském poháru.Trať byla docela pěkně srovnaná a ráno i nakropená. V treningách jsme si trať pěkně natrénovali a čekali na závod.

V prvním závodě jsem docela dobře vystartoval a přes strašně blbou viditelnost(prach)jsem dojel na 6 místě. V druhém závodě jsem už dost unavený a bolela mě hlava. Po blbém startu a velké prašnosti jsem dojel na7 místě. Celkově jsem byl v Rychnově na šestém místě:-)

Dominik dojel v prvním závodě i přes velkou prašnost a špatným startem na 8 místě a v druhém taky na 6 místě. Takže celkově 7:-)

Jen to shrnu, závody celkem ušli, Dominik dojel v pěti člené konkurenci na 3 místě a já na 4 místě z 18 borců.

V sobotu jsme byly na Nova cupu v opět v Žamberku. Bylo celkem dost velké bláto, no foto vám napoví. S výsledky nejsem vůbec spokojen jak u mě tak u Dominika, mohlo to být lepší!!

Já jsem si nevedl  špatně v kvalifikaci, vystaroval jsem na 6.místě a držel jsem  si ho asi 5 kol, ale pak mě vykopla lavice a ujelo mi přední kolo, zapíchl jsem to tam do strouhy a tam jsem zůstal až do konce kvalifikace, protože jsem nemohl vyndat motorku.

V prvním závodě jsem nespadl a ze startu z 3 řady jsem dojel 13 z 38 jezdců!!:-(

V druhém závodě jsem startoval zase ze 3 řady a tak jsem dojel 14 z 38 jezdců:-(

Celkově jsem skončil 15 a celkově v Nova cupu jsem se posunul na 15 pozici.

Dominik nejel kvalifikaci protože se na takové bláto necítil a tak jel na první závod z posledního místa.

V prvním závodě dojel Dominik na 9 místě z 24 borců a v druhém také na 9 pozici takže Dominik taky nic moc, no uvídíme na dalších závodech v Kostěnicích 26.6.2010.

Výsledky Žamberk 13-18

Čuss, tak dneska jsem byl v Třemošnici na trenignu, vyzkoušel jsem nový výfuk a celkem dobrý, ještě aby neJ za tu cenu!!! V zatáčkách to jede jak prase, ale jsem dost lehký a tak se mi to občas dost zvedne až jdu občas málem na hubu. Ve skocích je taky hodně znát, druhou lavici u tribuny si už skoro dávámJ, myslím že jsme udělali s tím laďákem dobře. Jinak trenink celkem v poho, ale ta dráha ta byla nepřipravená a pěkně tvrdá, takže trať na prdL

12.6.2010- jsme byly opět  trénovat v Ledči nad Sázavou, trenink  byl docela v poho až na to strašný teplo, nyměřil jsem 34,3 stupně takže zima fakt nebylaJ

9.6.2010-jsme byly trénovat v Ledči nad Sázavou, bylo docela teplo ale dalo se to tam přežít.

No, s tátou se chystáme koupit na naší crf 250 novej laďák asi PRO CIRCUIT. S tatou se nám zdá že motorka s dvěma oreginály nemá výkon tak proto jsme se tak rozhodli.

Mx boty Berik vel.43-použité,rok a půl jeté, nemají žádnou vadu jen menší prasklinky na stranách ale neteče do nich. Nové podrážky v celkem dobrém stavu. PC 3990Kč nyní jen 1500Kč,-Důvod prodeje:jsou my malé

Posledni komentare
23.03.2014 13:09:02: Máte kvalitní vybavení na MX? http://www.pm-mx.cz/ smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
Čuss, v sobotu jsme byly na závodech v Dalečíně. Byl to padací den jak pro mě tak i pro Dominika. Já jsem v kvalifikaci rosekal přilbu tak jsem ji musel trošku poopravit, ale to je jedno v kvalifikaci jsem skonočil po dvouch pádech 16 z 40 jezdců. Dominik dojel po pádě 17 z 21.

První závod jsem dojel 25 po dvouch pádech a Dominik dojel 16.

V druhé jízdě jsem dojel  nevím kolikátý, spadl jsem asi z 7místa a nemohl nastartovat motorku, ale dojel jsem. Dominik nespadl a dojel 16 celkově byl 15 já 25.