cerma775

!:.AKTUALITY.:!

Kostěnice cup 31.7.2010 775ka na třetím místě!

V sobotu jsem byli na závodech v Kostěnicích.Trať byla celkem dobře nakropená, né tak na hovno jako minule.Jezdcu se sešlo "dohromady" docela dost.V mojí třídě bylo asi 20 jezdců.

V první jízdě jsem hodně špatně odstartoval,a jel jsem z asi z 6.místa to jsem po půl závodě dotáhl na 4.místo a tak jsem projel i přes cílovou vlajku.V druhé jízdě jsem se soustředíl hlavně na start a ten se my i povedl vystartoval jsem mezi prvními ale v zátačce jsem to nedobrzdil a vjel do nahrabaných sraček. To mě malinko spomalilo a vyjel jsem ze zatáčky na 4 místě, hned v další zatáčce jsem jednoho jezdce předjel protože udělal chybu a upadl.Pak dalších asi 5 kol jsem se vodil za Romanem Svíčkou který si jel na prvním místě.Pomalu jsem si ho najížděl, a on pak v jedné uklouzaně zatáčce udělal chybu a přetočil se a najel do gum.Toho jsem rychle objel a jel jsem si v pohodě na prvním místě až do cíle asi s padesáti metrovým náskokem na Romana a Robina Zemana který jel na 3.místě. Celkově jsem tedy skončil třetí se strátou 1bod na druhého a 2body na prvního!!:-)

Dominik jel svůj závod pátý závod v životě celkem v pohodě ale bojoval. Docela mě i přakvapilo jak tahá za plyn!!! Ale Dominik nemá ještě tolik zkušeností. V jeho třídě tedy do 85ccm bylo asi 12 jezdců. 

V prvním závodě Dominik bojoval až upadl, pak jel jako blázen a už byl za 7 závodníkem kterého za nedlouho předjel a to už byla šachovnice a on dojel na 6.místě

V druhém dojel zase šestý, celkově mu to dalo šesté místo! 

 

 

Žádné komentáře
 
cerma775.webgarden.cz