cerma775

Kalendář 2010!!!

KALENDÁŘ VÝCHODOČESKÉHO POHÁRU
MOTOKROS 2010
TERMÍN DRUH ZÁVODU DRÁHA
17.4. So Východočeský pohár Ostrov u Lanškrouna
23.5. Ne Východočeský pohár Žamberk
12.6. So Východočeský pohár Rychnov nad Kněžnou
10.7. So Východočeský pohár Rychnov nad Kněžnou
31.7. So Východočeský pohár Žamberk
5.9. Ne Východočeský pohár Žamberk
3.10. Ne Východočeský pohár Ostrov u Lanškrouna
?? Vyhlášení výsledků upřesníme během sezóny
NovaCup 2010

10.4.  Bělá pod B.
24.4.  Benátky n. Jiz.
1.5.  Žamberk
29.5.  Dalečín.
19.6.  Žamberk
24.7.  Ostrov u Lanškr.
14.8.  Klášterec n. Orl.
28.8.  Žamberk

WORLD CHAMPIONSHIP CALENDAR 2010  

 

 

04-04 Sevlievo, Bulgaria
11-04 Faenza, Italy
25-04 Valkenswaard
09-05 Agueda, Portugal
16-05 Bellpuig, Spain
30-05 Newport, GB
06-06 St. Jean d'Angely, F
20-06 Teutschenthal (D)
04-07 Uddevalla, Sweden
18-07 Kegums, Latvia
01-08 Lommel, Belgium
08-08 Loket, Czech Rep.
22-08 Canelinha, Brazil
05-09 Lierop
12-09 Mantova, Italy
     
26-09 MX des Nations USA

 

KALENDÁŘ METEOR CUPU 2010

So 17.04. Břeclav
So 01.05. Holý Kopec
So 15.05. Pacov
So 29.05. Dubňany
So 12.06. Karlín
So 26.06. Dalečín
Po 05.07. Holý Kopec (systém USA)
So 31.07. Dolní Heřmanice (systém USA)
So 04.09. Vranov u Brna
So 18.09. Přerov
So 02.10. Vážany nad Litavou
So 16.10. Dolní Heřmanice
So 23.10. Vážany nad Litavou (systém USA)
So 20.11. Trnava u Třebíče - Slavnostní vyhlášení

 

 

 

datum název závodu místo  
18.04.10 MOTOKROS - PACOV Pacov
16.05.10 MOTOKROS - STŘÍBRO Stříbro
27.06.10 MOTOKROS - KRAMOLÍN Kramolín
25.07.10 MOTOKROS - VRANOV u Brna Vranov u Brna
14.08.10 MOTOKROS - KAPLICE Kaplice
25.09.10 MOTOKROS - HOLICE Holice
17.10.10 MOTOKROS - PŘEROV - družstva Přerov

MEZ MČR Motokros Juniorů 2010



Sobota 01.05. Jinín
Sobota 29.05. Horažďovice
Neděle 11.07. Březová nad Svitavou
Neděle 12.09. Nová Paka
Sobota 02.10. Litomyšl
Sobota 09.10. Krásná Lípa

PŘEBOR MORAVY 2010

 

Třídy: MX2, Open, Veterán A, B, C

Ne 25.04. Přerov
Ne 02.05. Mohelnice
Ne 09.05. Dlouhá Loučka
Ne 23.05. Vranov u Brna
Ne 04.07. Petrovice u Karviné
Ne 01.08. Dubňany
Ne 22.08. Zděchov - volný
Ne 29.08. Šenkvice (SK)
Ne 19.09. Karlín
Ne 10.10. družstva (místo zatím neurčeno)

PŘEBOR MORAVY JUNIORŮ 2010

Třídy: 50, 65, 85ccm, MX2 Junior, MX2-C, Open-C


Ne 11.04. Karlín
So 08.05. Šternberk
Ne 30.05. Slavkov u Brna
So 19.06. Slavičín
Ne 18.07. Městečko Trnávka
So 31.07. Dubňany
So 21.08. Prakšice
So 28.08. Šenkvice (SK)
Ne 05.09. Petrovice u Karviné
Ne 26.09. Velké Heraltice



 

 
cerma775.webgarden.cz